Оцінка завершальному матчу сезону

Артем Федецький, захисник "Карпат", дав свою оцінку завершальному матчу в прем'єр-лізі України. У Дніпропетровську команда зазнала поразки (програла з рахунком 2 : 0), але змогла зберегти місце в еліті українського футболу.
- Вважаю, що найголовніше те, що ми зуміли зберегти свою позицію в українській прем'єр-лізі. Новий сезон розпочнемо з того, що намагатимемося показувати кращі результати і кращі матчі. Щодо поєдинку з "Дніпром" хочу сказати, що ми більше думали про власну гру, чим про те, що відбувається між "Оболонню" і "Чорноморцем" в Одесі. Природно, коли ми дізналися, що в рахунку ведуть одесити, то стало набагато легше.
Щодо арбітражу хочу сказати, що Швецов відпрацював матч нормально, особливих нарікань до нього немає. Єдиний епізод, що викликає питання, це коли в другому таймі гравець "Дніпра" з порожніх воріт вибив м'яч. Одні говорять, що гол відбувся, інші - що м'яч не перетнув рису. Мені здається, що перегляд повтору обов'язковий. І мені здалося, що м'яч все-таки перетнув лінію воріт. Це потрібно переглянути.
Треба попрацювати над реалізацією. У Гладкого була хороша можливість відрізнитися на початку другого тайму, коли він головою замикав хороше подання з флангу. Але вийшло, що пробив вище, хоча може відрізнитися в дев'яти випадках з десяти - я в цьому упевнений. Попереду збори, під час яких у нас буде час попрацювати над реалізацією. І думаю, що у нас все вийде.

Опубликовано: 11.05.2012 22:31