Молодежка "Зорі" проти "Волині"

Молодежка

Молодіжний склад "Зорі" з Луганська провів поєдинок Першості України сезону 2011-2012. У фіналі перемогла "Волинь".
В принципі гра носила більше дружній характер, тому грали у футбол, не думаючи про рахунок. "Зоря" вже забезпечила себе сріблом до гри, тому підсумки поєдинку не панували над положенням команди. Може, це і зіграло роль для перемоги суперника. Гра почалася на високих швидкостях з обох боків. Але біля воріт суперника небезпечних ситуацій майже не виникало, а якщо і траплялися, то виключно із-за стандартних положень. Така гра не приносила дивідендів до пори. А ось починаючи з 19 хвилини, наші ворота були узяті після розіграшу кутового м'яча. Олександр Марковець відправив точний м'яч до воріт Андрія Полтавцева. Рахунок став 1: 0.
Гол підбадьорив "Зорю", і команда спробувала відігратися. Спочатку Парамонов Вадим намагався пробити здалека, але точності удару не вистачило. Потім Жарий Семен обіграв захисника і увірвався в штрафну суперників - м'яч пройшов впритул до штанги. Перед перервою у Жарого була ще одна можливість відрізнитися, але удар був пробитий неточно із-за забійної позиції.
Другий тайм понизив темп гри, він був спокійнішим. В основному, гра йшла в центрі поля. Здавалося, що команди зайняті в думках майбутньою відпусткою, але "Волинь" все ж пробувала ще раз щастя біля воріт "Зорі". У результаті рахунок 2:0 на користь волинцiв. Дякуємо молоді за успішний сезон і бажаємо провести відпустку з користю!

Опубликовано: 09.05.2012 21:32