Пам'яті Банникова присвячується…

Сьогодні, 6 травня, в столиці України відбувся фінальний поєдинок XI Міжнародного турніру серед юнацьких збірних, присвяченого пам'яті першого президента Федерації футболу України, воротаря збірної СРСР, московського "Торпедо" і київського "Динамо" Віктора Банникова. Україну представляла команда Олександра Головко. Хлопцям належить брати участь в кваліфікації на Євро-2013 (U - 17).
Нагадаємо, що в груповому турнірі матчі для підопічних Головко пройшли упевнено і сприятливо. У боротьбі з Чехією перемога 3: 2, з Туреччиною - 3: 1, із Словаччиною - 3: 0. Але ось останній вирішальний матч з росіянами вийшов важким. Російська команда упевнено захищалася. І хоча у юнаків України була територіальна перевага, росіяни не давали користуватися можливостями в повну силу. Перший тайм боротьба велася в центрі поля майже постійно, а після перерви хазяї трохи потіснили суперників.
Капітан Коваленко погрожував воротам росіян кілька разів, а в другому таймі попав в перекладину, коли пробивав м'яч головою. Взагалі збірна Росії добре відстояла свій ігровий час і володіння. На жаль, в серії пенальті Коваленко не реалізував м'яч. Але команду виручив голкіпер Солдатенко - його спеціально випустив тренер на післяматчеву лотерею. Два 11-метрових були відбиті, що принесло українській збірній перемогу.
Україна: Куксенко, Кiрюханцiв, Безрукий (Солдатенко, 80 2), Макогін, Штаненко, Серденюк (Ореховський, 16), Циганков, Арендарук, Коваленко, Лукьянчук, Шевченко.

Опубликовано: 06.05.2012 21:07