Читай.net
♦ Спорт

Реал майже чемпіон.

Барселона почала матч з атак і захопила контроль. Команда Моурінью оборонялася. Каталонці забили гол, але арбітр не зарахував через офсайд.
Реал відповів голом. Ді Марія подав, Пепе поборовся, Вальдес не зміг вибити. Міг вибити Пуйоль, але почав прикривати корпусом. Хедіра штовхнув м'яч - 1:0.
У другому таймі Гвардіолі не вдавалося створити гру біля воріт Мадрида. Потужний удар Хаві був хороший, але йому не вистачило пари сантиметрів.
Пеп зняв Хаві і випустив Санчеса - на щастя. Іньєста, падаючи, зробив пас на Тельо. Нападник пробив - Касільяс відбив, після пробивав Санчес, а Ікер парирував. Чилієць в падінні зробив - 1:1.
Реал через кілька хвилин вийшов вперед. Озіл вивів Роналду з Вальдесом. Португалець пробив - 1:2.
Гвардіола кинув у бій Фабрегаса, але активніше виглядав Реал. Невдалий матч з Челсі в півфіналі відняв у Барселони багато сил. І ось тепер Реал з Барселоною повинні миттєво перемкнутися до матчу півфіналу Ліги чемпіонів.
Опубликовано: 21.04.2012 23:08