Поразка на чемпіонаті світу

Національна збірна з хокею втратила шанси на вихід в дивізіон еліти. У 3 турі чемпіонату світу (Дивізіон ІА) гравці Анатолія Хоменко програли в овертаймі Британії з рахунком 3:4.
Хокеїсти з Україною на 14-й хвилині відкрили рахунок. Олександр Побєдоносцев забив першу шайбу. На початку 2 періоду Тимченко "привіз" мінус в наші ворота, який реалізував Роберт Дауд. Потім Британці просто шокували нашу команду. Меттью Майерс закинув шайбу і за дві хвилини Роберт Дауд услілі перевагу до двох шайб. Але українці до перерви змогли зрівняти рахунок.
Климентьєв і Побєдоносцев відзначилися з різницею в 44 секунди. А в 3 періоді хокеїсти Україні рідко загрожували суперникам, завдавши всього лише сім кидків, але жоден з них не виявився результативним. Британці теж не забивали і гра перейшла на овертайм. на 62-й хвилині Дауд оформив хет-трик - вивів команду на 4 місце групи. Україна, набравши перше очко, тепер займає 5-у сходинку. Це найбільш проовальное виступ команди Україні в даному Дивізіоні.
Опубликовано: 19.04.2012 15:56