Перша перемога клубу «Дніпро»

У Дніпропетровську в рамках 24-го туру української прем'єр-ліги місцевий «Дніпро» здобув перемогу над «Зорею». Зустріч з представникамилуганського футболу завершилася з рахунком 3:1.
Руслан Ротань перед перервою вивів господарів вперед, а автоголсербського захисника «Зорі» Ніколи Ігнятьевіча зміцнив перевагу підопічнихХуанде Рамоса. Під завісу зустрічі точний удар Іллі Галюзи подарував гостямнадію на порятунок, але на більше футболістів «Зорі» у цьому протистоянні невистачило.
Перед фінальним свистком в контратаці Денис Олійник встановив остаточнийрахунок в матчі, забезпечивши «Дніпру» першу перемогу у весняній частиніпоточного сезону.
Отже, у першому таймі Дніпро забив один гол, а в другому - два.Уболівальникам клубу залишається тільки чекати продовження перемог свогоулюбленого футбольного колективу.

Опубликовано: 24.03.2012 20:39