Воронін вдячний долі

Андрій Воронін - нападаючий Динамо (Москва). Він прокоментував гру з ЦСКА. Результат гідний - 1:1.
Андрій сказав, що оцінити результативність гри досить складно, тому що в процесі складалося чимало гольових ситуацій. Але ЦСКА не забили. Динамо мало перевагу у відсутності необхідності великої відіграшу. Він дуже радий, що клуб зміг зрівняти рахунок під кінець гри. Воронін вважає, що були всі шанси забити ще один гол, але каже, що все стане ясно до кінця чемпіонату, тому що тільки тоді стане ясно, яку роль зіграє ця нічия.
Футболіст каже, що в останній період команда не дуже добре обороняється. А у ЦСКА чимало атакуючих гравців, звичайно, вони цим користувалися. Андрій впевнений, що ключ до успіху - зосередженість з перших хвилин гри. Незібраність дозволила ЦСКА майже відразу вивести Думбія один на один з воротарем. І вдруге «вихід» виявився результативним.
Також Воронін вірить - всій команді потрібна струс під час зустрічі. Наприклад, другий тайм був проведений набагато краще першого. І в цілому, гра була більш вдалою, ніж матч з «Анжі». Андрій вірить - команда продожіт набирати обертів.
Опубликовано: 09.03.2012 22:31