Зіграли ФК «Кривбас» і «Црвена Звезда»

ФК «Кривбас» з Кривого Рогу сьогодні, 23 лютого зіграв свою останню гру з підготовки до другої частини чемпіонату сезону 2011/2012. Команда «Црвена Звезда» з Сербії стала суперником українського клубу.
У першому таймі «Кривбас» програв «Црвєна Звєзда» за рахунком - 1:3. Перший м'яч сербська команда забила з пенальті. Валєєв порушив правила, за це отримав червону картку. Замість нього на полі з'явився Канкава. З пенальті відзначився Лазович, через 10 хвилин він збільшив рахунок. На 25 хвилині матчу серби вже вели 3-0.
Гол забив Мілівчевіч. В кінці тайму криворіжці відігралися небагато - один м'яч. Зі штрафного забив Бартулович.
У другому тайму, в дебюті, Лисенко скоротив розрив в рахунку зробивши його мінімальним, ще через 7 хвилин ФК «Кривбас» рахунок зрівняв.
М'яч на рахунку Еслінека. Ще через п'ять хвилин українська команда вийшла вперед. Найспритнішим виявився Дмитро Льопа і в штрафному сербів вразив ворота суперника чітким ударом головою. І ось сдесь сербський ФК отримав право на ще один пенальті, а Лазович оформив хет-трик. А потім за чотири хвилини до кінця матчу забив вже четвертий м'яч і приніс перемогу команді.
«Кривбас»:
1-й тайм - Штанько, Сердюк, Васильєв, Федоров, Федорчук, Валєєв, Еслінек, Бартуловіч, Лисенко, Антонов, Костишин.
2-й тайм - Штанько, Сердюк, Васильєв, Федорчук, Канкава, Костишин, Матіч, Льопа, Еслінек, Лисенко, Яколіш.

Опубликовано: 24.02.2012 01:03