Мілан розірвав Арсенал

Мілан не залишив жодних шансів Арсеналу. Россо-нері відкрив рахунок на 15 хвилині. Дивовижний удар вдався Кевін-Прінс Боатенг.
В середині 1-го тайму Мілан додав ще один гол. Ібрагімович пройшов з флангу і прострілив у воротарський зону. М'яч відлетів від голови Робіньо і опинився в сеткуе воріт англійців.
На початку 2-го тайму Робіньо зробив дубль. Бразилець виконав точний удар здалеку. Рахунок став 3:0. Арсенал спробував забити гол престижу. Але Мілан пішов у захист. Тьєррі Анрі залишився один на один з воротарем і не обіграв його.
Мілан знову вийшов вперед. Златан Ібрагімович увійшов у штрафну і обіграв захисника, той поклав Ібрагімовича недозволеним прийомом. Арбітр призначив пенальті. Постраждалий швед самостійно виконав вирок - 4:0.
Момент для гола престижу був. Але Робін Ван Персі упустив його.
Опубликовано: 16.02.2012 00:29