Україна проти Китаю

Другий контрольний матч, що відбувся на Marbella Cup, у України проти Китаю пройшов з успіхом для киян.
Китайський чемпіон "Гуанчжоу Евергранд" був повержений " динамівцями". З найперших хвилин динамівці захопили ініціативу у свої " ноги" і до кінця гри не віддавали її супротивникові. Небезпечні моменти раз у раз виникали біля воріт китайців. Декілька невдалих спроб пробити китайські ворота не погасили запалу киян. На 28-ій хвилині динамівці відкрили рахунок. Мехмедi уникнув офсайда, вистрілив в штрафну зону, там Iдейе прийняв подання і пробив повз воротаря. Опісля лише 3 хвилини команда " Динамо" посилила перевагу. Iдейе обігрався з Мехмедi, віддав тому м'яч, потім Мехмедi отримав передачу в штрафній від Брауна і пробив ворота в кут, воротареві в противохiд.
Другий тайм почався так само активно для динамівців. 55-а хвилина ознаменувалася швидкою контратакою: Дуду отримав пас в центральній лінії, рушив по штрафній, передав м'яч Iдейе, і останній легким торканням кинув м'яч повз голкіпера у ворота китайців. Рахунок став 3: 0.
І завершальний гол поставив точку в матчі. Рибалка пробив ворота після того, як Гармаш пройшов рейд метрів в 50, обіграв чотирьох опонентів на шляху, обігрався з Дуду і передав м'яч в 11-метрову відмітку.
Китайці розмочили рахунок, але реалізувати пенальті так і не змогли. Після того, як Попов збив Гао Ліна, до пенальті приступив форвард Клео і ударив настільки легко, що Шовковський без зусиль упіймав м'яч.
Опубликовано: 07.02.2012 10:15