Сербія - Португалія - ​​1:2

Збірна Португалії сподівається на перше місце в групі D ЄВРО-2012 з футзалу, обігравши сербів.
Обидві команди гарантовано беруть участь у чвертьфіналі, обидві команди взяли гору над збірною Азербайджану. Переможець протистояння отримав право залишитися на матч в Загребі, чвертьфінал, а програв належить візит в Спліт.
Рахунок відкрив Арналду Перейра, далі балканці відновили рівновагу т.к Рікардінью забив автогол. Удар форварда піренейців Педру Карі був вирішальним. Суперники команд по чвертьфіналу визначаться в матчі Росія-Італія.
Португальці володіли м'ячем частіше, хоча збірна Сербії хвилювала суперника контратаками.
Перелом у матчі стався на 74 секунді. Рікардінью зробив довгу передачу на Карі, і замість удару відіграв назад на Перейру, не залишив воротарю шансів. Скоро подвоїти перевагу дружини Жоржа Брас міг Рікардінью, але лідера португальців підвела техніка.
Після дев'яти хвилин Рікардінью після подачі Володимира Лазича з кутового, лідер московського ЦСКА головою забив м'яч у сітку власних воріт. Рахунок 1:1. Він спробував виправити становище, проскочивши повз кількох опікунів і завдав разючий удар в дальній кут але на шляху м'яча став Коціч. І все ж бути другого голу: після передачі Жоель Кейрош Карі послав м'яч точно в ціль.

Опубликовано: 05.02.2012 20:20

Сербия - Португалия - 1:2