Динамо не в плей-офф

Від півзахисника київського футбольного клубу «Динамо» Карлоса Корреа прозвучали коментарі щодо невиходу клубу столиці в плей-офф європейської Ліги.
Він вважає, що Динамо мало неодмінно перемагати, а ось Бешикташ навпаки - втрачати очки. Динамо було дуже близько до такого ходу подій після успіхів під час першого тайму. Рахунок був 2:0. Бешикташ явно програвав. Але, на превеликий жаль, Алмейду видалили у другому таймі і гра якось не пішла.
У результаті матч закінчився з рахунком 3:3 і Динамо змушене покинуло Лігу Європи. Було зайняте третє місце, зароблені сім очок, перемогли всього один раз, 4 гри закінчилися нічиєю.
Корреа впевнений, що це був справжній ганьба і Динамо повинен був виходити з такої групи.

Опубликовано: 15.01.2012 19:03