Україна проти Азербайджану

Останній тур групового етапу України по футзалу пройшов. Українці зустрічалися зі збірною Азербайджану і програли з рахунком 2:4. Але зайняли перше місце в групі завдяки різниці м'ячів.
За умовами виходу в чемпіонат українцям можна було і програти, але не більше, ніж в 2 м'ячі. Що вони з успіхом і вчинили. А азербайджанцям була потрібна перемога. Причому, чим більше, тим краще. Такий розклад спрацьовував за умови перемоги Хорватії над Македонією. Результат поєдинку між останніми склав 4:1. Матч по футзалу проходив в столиці Азербайджану - Баку.
Тренер української збірної Геннадій Лисенчук прийняв несподіване рішення: замість воротаря Євгенія Иваняка у ворота вийшов Дмитро Литвиненко. Несподівано це було тому, що Иваняк добре показав себе в 2-х попередніх матчах. Азербайджанці відразу оволоділи перевагою. Атака українських воріт практично не припинялася. І раптом на 12-ій хвилині як грім серед ясного неба Євгеній Рогачев забив перший гол. Але вже через пару хвилин різниця в рахунку зникла - азербайджанці забили свій гол. Перший тайм закінчився атакою українських воріт, але без голів.
Другий тайм знову розпочався з атаки українців, і на 26 хвилині азербайджанці змогли пробити захист воріт. Реакція українських гравців здивувала. Вже через пару хвилин українці порівняли рахунок. За вісім хвилин до кінця другого тайму азербайджанці додали ще одного гравця і прибрали воротаря. Це принесло удачу - за 1 хвилину рахунок став 4:2 на користь хазяїв залу.

Опубликовано: 19.12.2011 19:25