Читай.net
♦ Спорт

Юстина Ковальчик перша

17 грудня, в місті Роглєв (Словенія) пройшов 4 етап Кубка світу лижних гонок. Також підійшла до завершення жіноча гонка в дистанцію на 10 кілометрів класичним стилем з масового старту. Полька Юстина Ковальчик здобула перемогу в забігу, вона випередила двох лижниць з Норвегії - швидше Терези Йохауг на 22 секунди, Вібеке Скофтеруд на 27 секунд. Варто зазначити, що Норвезька алтетка Маріт Бйорген (Лідер Кубка Світу) пропустила цей етап в Роглєв.

Наша співвітчизниця, на превеликий сожелению, фінішувала лише 12-й. Вона відстала від переможниці результату на одну хвилину і 14 з половиною секунд. Також, ще одна українська спортсменка лижниця прийшла 48 у загальному заліку, її час на чотири хвилини і 1,9 секунд довше лідера. Всього в забігу взяли участь 52 спортсменки.

До трійки лідерів увійшли Юстина Ковальчик з Польщі з результатом - 32.49,7. Березі Йохауг з Норвегії з результатом - 33.11,8. Вібеке Скофтеруд також з Норвегії з показником на 27,4 секунди довше лідера.

Нагадаємо, що в гонці на 15 кілометрів на етапі КМ Давосу спортсменки з Норвегії повністю зайняли Пьедестал. Перемогла Маріт Бйорген з досить великим відривом в 42 секунда. Наша лижниця за підсумками забігу посіла лише 17-е місце і залишилася від лідера на дві з половиною хвилини. Марина Анцибор прийшла 54-й. Всього в забігу взяли участь 66 спортсменок.

Опубликовано: 18.12.2011 00:41