Збірна Україна на 8-му місці

У Польщі, місто Щецін щойно завершилася вечірня програма чемпіонату Європи з плавання. Усього розіграли 8 комплектів нагород. Спортсмени з України взяли участь в одному фіналі - плавання на дистанцію в півтора кілометра вільним стилем. Нагадуємо, Сергій Фролов став володарем бронзи (подолав дистанцію за 14 хвилин і 35,22 секунд). Поляк Матеуш Саврімовіч (у себе «вдома») взяв золото (14 хвилин 29,81 секунди). Друге місце дісталося плавцю з Данії Мадс Глеснеру (14 хвилин 29,88 секунд).

Українець Андрій Ісаков не пройшов у фінал програми на 100 метрів на спині, він показав всього лише 17-й результат. Як не дивно, найкращий час в цій категорії показав знову-таки спортсмен з Польщі Радослав Квецька (50,67).

Тим не менш, за результатами трьох днів, перше місце займає команда збірної Данії, в загальній кількості вони завоювали 10 медалей (4 золоті, 5 срібних, 1 бронзова).

Друге місце належить Іспанцям (4 золота, 2 срібла, 2 бронзи), третє взяла збірна Німеччини (4 золота, по одній срібла і бронзи). Українці вибороли всього лише восьме місце, вони ділять його разом зі збірною Норвегії, так як обидві команди завоювали по дві медалі (1 золота, 1 бронзова).

Нагадаємо, у вільному стилі на 1500 метрів Антон Гончаров посів 24-е місце, Сергій Фролов - третє.

Опубликовано: 10.12.2011 23:19