Будівельник 78:99 Ферро

Сьогодні в Українській Суперліга Був зіграний усього один матч. Столінчий Будівельник і за сумісництвом чинний чемпіон приймав вдома Запорізький Ферро. Команди підійшла до матчу в абсолютно різних статусах - так кияни є лідером чемпіонату, а Ферро не могли виграти жодного матчу в листопаді.

Розпочався матч з спурт гостей 10-2. Проте вже під кінець першої чверті господарі паркету столичного СК Меридіан зуміли Вирівняти рахунок до 18-18 і вже на першу перерву команди вирушили з рахунком 21-21.

Як не намагалися «будівельники», але вирватися вперед їм так і не вдалося. Підсумок перед великою перервою - 41-41. Рівна боротьба тривала і в третій чверті аж до останніх трьох хвилин даного ігрового відрізка, коли запорожцям вдалося зробити ривок 9-0. Далі на паркеті панувала тільки одна команда - це Ферро. Їм вдавалося практично все, що є в сучасному баскетболі. Підсумок матчу 78-99, і Ферро просто громить суперника в останній чверті.

Опубликовано: 30.11.2011 03:00

Будивельник 78:99 Ферро