"Динамо" забив "Оболоні"

Матч "Динамо" і "Оболоні" закінчився перемогою "Динамо". Багато в чому, завдяки вирішальному голу Андрія Ярмоленко. Тепер по кількості точних ударів в чемпіонаті (по 11 на кожного) Ярмоленко порівнявся з Майконом з "Волині".
На думку Ярмоленко, команда "Оболоні" билася на полі до останньої хвилини. Це хороша команда з добротними гравцями. У динамівців же відчувається втома, незважаючи на піднесений настрій.
В.: За минулий сезон "Динамо" не вдалося жодного разу вирвати перемогу у "Оболоні". Невже можна вважати, що "пивовари" не загроза авторитетів?
Ярмоленко: Нi, так не можна вважати. Вони відмінно грають, згадаєте тільки матч нашого першого кола, де "Динамо" виграло з рахунком 4:0. Погодьтеся, що положення на полі ніяк не відображало реального рахунку на табло. Важко було нам тоді, нелегко було і сьогодні. Якби в 2-му таймі ми пропустили безглуздий випадковий гол, то усю працю можна було б перекреслити. Тому необхідно було забити ще м'яч для заспокоєння суперника і гри, загалом.
В.: Завдяки забитому голу Ви стали лідером в спорі бомбардирів.
Я.: Чесно відповідаю, що сьогоднішній гол є простою випадковістю. Виключно завдяки рикошету м'яч зміг потрапити у ворота, а пробив я не дуже добре.
В.: Чого бракувало команді, щоб забивати, адже моментів було багато?
Я.: Швидше за все, із-за нестачі концентрації, над цим треба працювати. Адже в іншому матчі моментів може і не статися.

Опубликовано: 27.11.2011 16:12