Баскет. Суперліга

Українська Суперліга підвела підсумки першого кола Чемпіонату з баскетболу матчем в Маріуполі між місцевим Азовмашем і Черкаськими Мавпами.

Господарі впевнено стартували, зробивши ривок 6-о з самого початку матчу. Однак завдяки снайперським і бойовим якостям Стояновський і Неруша гості з Черкас запалили після закінчення першої чверті на табло рахунок 21-19 на користь господарів.

Другий період знову таки був за маріупольцями, які скористалися слабкою грою Мавп під кільцем. «Леви» раз у раз перегравали великих Мавп у боротьбі за відскоки. І вже відразу після цього господарі паркету додали серйозним натиском на суперника точними обстрілами з-за дуги, і на велику перерву команди пішли з рахунком 43-35 на користь Азовмашу.

Третя чверть виявилася вирішальною. У ній гості остаточно посипалися, і програли її з рахунком 21-11. Вже під кінець матчу відставання гостей обчислювалося відміткою в понад 20 очок. Підопічні Петровича завершили перше коло впевненою перемогою. Зараз Азовмаш йде на другому місці, поступаючись одну перемогу лідеру чемпіонату та чинному чемпіонові - Київському Будівельнику.

Опубликовано: 25.11.2011 03:13