«Динамо» - 4:0 - «Олександрія»

Київське Динамо з легкістю обіграло сьогодні Одеську Олександрію з рахунком 4 - 0. Дубль на рахунку Ярмоленка. Ще один м'яч забив Ідійе, а так само був у матчі автогол.

Упевнена перемога киян, і вони повертають собі лідерство в турнірній таблиці Чемпіонату України з футболу.

Перший м'яч вже на 4 хвилині матчу забив Ідійе. Після подачі з кутового Алієвим, нігерійський форвард переправив м'яч головою у сітку воріт. Другий м'яч був забитий Ярмоленко після невдалої спроби олександрійців створити штучне положення поза грою.

У другому таймі автогол Назаренка стався поле того як Алієв сильно пробив, входячи у штрафний майданчик суперника. Ну а четвертий м'яч Ярмоленко забивав, підловивши суперника все на тому ж. Команда просто не вміє створювати для форвардів суперника положення поза грою. Дубль Ярмоленка, і впевнена перемога Динамо.

«Динамо»: Шовковський, Сілва, Бетао, Алмейда, Вукоєвич (Корреа, 84), Алієв (Нінкович, 80), Гармаш, Гусєв, Юссуф, Ярмоленко, ідей (Дуду, 73)

«Олександрія»: Паньків, Казанюк (Сахневич, 74), Запорожан, Гітченко (Кременчуцький, 46), Сидоренко, Довгий, Ксьонз, Калоуда (Назаренко, 46), Таргамадзе, Кралік, Кабанов

Арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ)

Голи: ідей, 4. Ярмоленко, 45. Назаренко, 57, в свої ворота. Ярмоленко, 83.

Попередження: Алієв, 49, Алмейда, 54, Сілва, 88 - Ксьонз, 16. Кралік, 65. Сидоренко, 72, Сахневич, 92.

Опубликовано: 21.11.2011 02:24

«Динамо» - 4:0 - «Александрия»