Кривбас перемагає Дніпро

17 тур Чемпіонату України з футболу підніс неприємний сюрприз одному з лідерів турніру.

Коли небудь це мало статися. Команда Хуанде Рамоса програла. При чому зробила це на власному стадіоні в Дніпропетровську. До цього Дніпро вигравав у п'яти матчах поспіль.

Командою, яка перервала п'яти матчеву переможну серію дніпропетровців, став Криворізький Кривбас. 2 - 0 на користь команди Максимова, і Дніпро зупиняє свій наступальний порив по турнірній таблиці.

Обидва голи гості забивали ще в першому таймі, не залишивши дніпропетровської команді можливості відігратися. Вже на 21 хвилині матчу пенальті реалізував Лисенко. А на 31 хвилині рахунок подвоїв Єржі Еслінек. Примітно, що для Кривбасу цей результат так само ознаменував закінчення неприємної для них серії. Криворіжці не могли виграти в чемпіонаті Україні в п'яти матчах поспіль. Ось такі от ротації.

Після матчу тренер Кривбасу Валерій Федорчук відзначив, що його команда була б задоволена і нічийним результатом, проте все ж залишився задоволений перемогою, здобутої у своєрідному дербі.

Опубликовано: 19.11.2011 23:24