Україна 3:3 Німеччина

З самого початку підготовки до матчу команда України була налаштована на боротьбу. Не дивлячись на те, що напередодні матчу Олег Блохін стверджував, що головне не перемогти. Україна влаштує і нічия. Але все ж, усі вболівальники та гравці в душі бажали саме перемогу.

На поле команди вийшли налаштовані на хорошу битву. І з перших хвилин наш воротар Рибка відчув напругу. На що з великим успіхом відреагували наші футболісти і віддаючи всю енергію, стали засипати голами і ударами ворота Циллер.

Перший гол викликав неймовірний вибух на НСК "Олімпійському". Момент був розіграний між Шевою, Мілевським і Ракитським, ну а Ярмоленко в один дотик завершив цей кульбіт і перетворив момент в реалізацію. М'яч у сітці і України веде 1:0.

Але гра на цьому не вщухла і вже через 7 хвилин, здійснюючи небачене, Євген Коноплянка протягнув м'яч з центру поля, на неймовірної швидкості, обігруючи воротаря, заганяє його в ворота супротивника - 2:0. Стадіон радіє і не вірить в те, що відбувається.

Гравці Німеччині хоч і отетеріли від такої гри нашої команди, але вирішили не здаватися і скористалися осічкою Тимощука. Невдала передача обернулася прямим попаданням в наші ворота і рахунок стає 2:1.

За п'ять хвилин до закінчення 1 тайму на поле вийшов Сергій Назаренко, який славиться своїм умінням відправляти точні м'ячі. І Блохін не помилився з цією заміною. М'яч, обходячи захисника і голкіпера Німеччини, йде у дев'ятку - 3:1.

Другий матч мабуть українці почали на легке, так як Німеччина з легкістю затисла нас на нашій половині поля. Один гол пішов у ворота з необережності. Наш Рибка здавалося б не побачив м'яч з-за наших же захисників. Другий гол так само легко приписали собі Бундесмашина.

Рахунок хоч і нічийний, матч хоч і товариський, а за Батьківщину прикро. Як йдеться не виграли, так добре, що не програли. А це все ще раз підтверджує, що не варто недооцінювати суперника.

Опубликовано: 12.11.2011 00:31

Украина 3:3 Германия