Баскетбол. суперліга

Гра Одеса-Донецьк проходила досить напружено. У першій половині матчу перевага була у команди Одеси. На велику перерву ігракі вийшли з рахунком 43-34. Але вже на початку третьої чверті ініціатива була передана команді Донецька. На всі спроби Одесою повернути лідерство в грі, тренер Донецька реагував тайм-аутами і, вийшовши знову на майданчик, Донецьк з успіхом набирав очки.
У складі Одеси відзначився чудово грає Шон Кінг (28 очок, 8 підбирань і 4 блок-шота), Джастін Лав (13 очок, 4 передачі) і Віллі Дін (11 очок і 6 передач). Чудову гру серед Тигрів показали Дарнелл Джексон (19 очок), Вуле Авдаловіч (15 очок, 5 підбирань) і Рамел Каррі (12 очок, 7 перехоплень, 5 передач).
Що ж до гри Будівельника - Дніпро-Азоту, то провідну роль у поєдинку Будівельник закріпив за собою вже на другій чверті гри, що і призвело до перемоги з рахунком 89-75. Всі подальші спроби Дніпро-Азоту провести камбек не увінчалися успіхом, тому що розрив у рахунку був істотним.
 Результативністю в команді Будівельника відзначилися Роландас Аліевас (17+5 підбирань і 4 передачі), Джек МакКлінтон (16) і Зак Морлі (12+5 підбирань і 4 передачі). Склад Дніпро-Азоту порадував найсильнішими гравцями, серед яких безперечний лідер - Майк Фрейзер (25+11 підборів), який також відзначився дабл-даблом, Сергій Горбенко (12+7 підборів) і Стенлі Прінгл (11+5 підборів).
Опубликовано: 08.11.2011 14:38