Динамо 2:1 Металіст

Київське Динамо на виїзді переграло Харківський Металіст з рахунком 2-1. Голи у Киян забивав тільки один футболіст - нігерійський нападаючий Браун Ідейе. За результатами зіграних матчів 16 туру Динамо продовжує очолювати турнірну таблицю чемпіонату України.

Обидва голи нігерійський форвард забив ще в першому таймі, і лише після перерви господарі зуміли відіграти один м'яч. Автором гола на 76 хвилині матчу став форвард збірної України Марко Девіч.

«Металіст» - «Динамо» - 1:2

«Металіст»: Дишленкович, Вільягра, Торсіглері, Пшеничних, Папа Гуйє, Фініньо (Бланко, 71), Едмар, Девіч, Торрес (Крістальдо, 46), Соса, Тайсон

«Динамо»: Шовковський, Сілва, Бетао, Леандро Алмейда, Вукоєвич, Алієв (Хачеріді, 68), Гармаш (Рибалка, 89), Юссуф, Корреа, Шевченко, ідей

Суддя: Юрій Вакс (Сімферополь)

Голи: Девич (76) - Ідей (8), ідей (35).

Попередження: Вільягра (41), Торсіглері (60), Тайсон (95) - Шевченко (7), Гармаш (12), Хачеріді (95).

З результатів інших ігор - Донецький Шахтар впевнено обіграв столичну Оболонь, що йде на останньому місці чемпіонату, з рахунком 2-0. Голи за Шахтар забивали Коста і Селезньов.

Київське Динамо після 16 ігор лідирує в чемпіонаті з результатом в 40 очок. 39 очок у Донецького Шахтаря. Третім йде Харківський Металіст з 35 очками. 4 місце за Дніпром - в активі клубу 27 очок.

Опубликовано: 06.11.2011 22:57

Динамо 2:1 Металист