Динамо не змогло обіграти Таврію

Київське Динамо вирушило до Сімферополя не в кращому настрої. Так з командою не зміг полетіти капітан команди Андрій Шевченко, а так само Георгій Попов, який залишився вдома.

Проте вже о 16:00 командам належало вийти на футбольне поле. І вже на самому початку матчу гострий момент біля воріт суперника організував саме київський клуб. Денис Гармаш увірвався в штрафний майданчик суперника і вирішив сильно пробити по воротах. Удар припав низом, і голкіперу сімферопольців вдалося відбити м'яч коліном.

Після цього епізоду команди в принципі грали в позиційний футбол та особливо гострих епізодів не створювали. Вболівальників Динамо засмутив той факт, що через травми Тарас Михалик був змушений попросити заміну вже на 24 хвилині матчу.

Другий тайм проходив в обопільних атаках команд, і на 71 хвилині матчу Євген Хачереді зумів небезпечно головою пробити в створ воріт суперника. Таврію врятував захисник, буквально вибив м'яч у самої кромки воріт.

Ситуація на футбольному полі загострювалася, і наприкінці матчу трапилася бійка між гравцями суперників. Так на 90-й хвилині матчу було видалено відразу 2 гравця Динамо - Ярмоленко за участь у бійці, а Мілевський за те, що грубо кричав на арбітра матчу, і намагався вдарити останнього головою в обличчя.

Результат матчу 0:0.

Склади команд:

Таврія: Кахріман, Путраш, Аделейе, Єзерський, Маркович, Гуменюк, Любічіч, Кайта, Калініченко, Любеновіч (Гігіадзе, 90), Шиндер

Динамо: Шовковський (Коваль, 45), Данило Сілва, Юссуф, Михалик (Хачеріді, 27), Бетао, Вукоєвич, Гармаш, Ярмоленко, Мілевський, Гусєв, ідей (Алієв, 63)

Попередження: Путраш (11), Гуменюк (23), Любічіч (32), Маркович (45), Дамір (79), Єзерський (84), Любенович (90), Шиндер 90) - Юссуф (2), Данило (54) , Бетао (80), Ярмоленко (89), Алієв (90)

Вилучення: Мілевський (90), Ярмоленко (90)

Опубликовано: 30.10.2011 19:03