Читай.net
♦ Спорт

"Динамо" 1:0 "Бешикташ"

Кияни виривають перемогу у турецького клубу на останніх секундах матчу! Гол Дениса Гармаша як «Гармата» серед ясного неба звалилася на плечі Бешикташа. Вже у додатковий час, на 4 хвилині після того як другий тайм добігав кінця, динамівець поклав на лопатки турецький колектив.
Квитки на матч були розкуплені ще задовго до початку матчу - принаймні, так стверджувалося ще вранці в день матчу. Однак як ми бачили, особливого ажіотажу це протистояння у Київських вболівальників не викликало. Квитків у касі вистачило б на всіх, хто навіть запізнився на гру.
Тренер Киян Сьомін напевно передчував, що на цю гру необхідно випустити молодого Гармаша, і в підсумку той зайняв місце в стартовому складі, замінивши тим самим Олександра Алієва.
У першому таймі Динамо створило кілька гострих гольових моментів. Були і попадання в штангу воріт суперника, і прострільні удари в штрафному майданчику Бешикташа, але результату це ніяк не приносило. У другій же половині гострі моменти за участю Динамо і зовсім зійшли нанівець. Так тривало б до фінального свистка, однак уже на четвертій доданій хвилині матчу Денис Гармаш, з останніх сил прийшов на подачу кутового своєї команди, і гарматним ударом з льоту розстріляв кіпера Бешикташа. 1-0 і Київ святкує єврокубкову перемогу - благо роботу метро в цей день продовжили на одну годину, щоб всі вболівальники змогли спокійно роз'їхатися по домівках.
Опубликовано: 21.10.2011 00:52