Суддю на мило!

У УЕФА поступила скарга від вірменської федерації футболу ФФА. У ній вірмени скаржаться на суддівство у відбірковому матчі чемпіонату Європи між ними і Ірландією.
Ірландська сторона перемогла з рахунком 2:1. А вірменська сторона невдоволена іспанським арбітром Иттуральде Гонсалесом. Вже на 26-ій хвилині гри він видалив воротаря вірменської збірної Романа Березовського. Глава вірменської федерації Айрапетян відкидає домисел, що арбітр міг судити нечесно по вказівках УЕФА. Нібито для того, щоб повернути "борг" Ірландії, яка за вихід на чемпіонат 2010 року програла в стикових матчах Франції саме через помилку арбітра. Айрапетян стверджує, що з боку УЕФА не могло поступити такого "розпорядження".
Нагадаємо, що за рахунку 0:0 на 26-ій хвилині арбітр показав червону картку Роману Березовському за гру рукою за межами штрафплощадки. У мережі інтернет викладений відеозапис цього моменту на сайті YouTube. Тому залишившись удесятьох, вірмени зазнали фіаско. Після гри ірландський футболіст Саймон Кокс сказав, що видаляти Березовського з поля було неправильним, тому що сам форвард зіграв рукою у той момент, коли атака ірландців була зупинена.
Програш збірної Ірландії "перекрив" вірменам доступ в Євро-2012. Уболівальники вірменської збірної створили в мережі Facebook сторінку із зверненням до Мишелю Платини, президента УЕФА. У нім зокрема говориться про те, що помилка арбітра коштує шансу потрапити в Євро-2012 і просять втрутитися президента.

Опубликовано: 13.10.2011 17:18