На чемпіонаті світу по боксу Україна завоювала чотири золоті медалі

Український боксер Василь Ломаченко 8 жовтня на Чемпіонаті світу по боксу, який проходіт в Баку, виграв золоту медаль в категорії до 60 кг Новоспечений чемпіон признався, що йому дуже складно було після проведеного бою з бразильцем, коли все говорило про те, що перемога дістанеться Василю проте підсумковий результат розладнав його. Тому було складно психологічно, оскільки здавалося, що судді налагоджені проти нього, відзначив Ломаченко. Після того, як тренерський склад української збірної опротестував результат бою, організатори змагань віддали перемогу українському боксерові. Варто нагадати, що у  фінал Чемпіонату вийшли одночасно п'ять українських спортсменів. Тарас Шелестюк також завоював золоту медаль, вигравши іменитого боксера. Українцеві Євгенію Хитрову удалося обіграти в категорії до 74 кг японського боксера Ріоту Мурату. Хитров став третім українським спортсменом який завоював золото на Чемпіонаті світу по боксу-2011 в Баку. Далі Олександр Усик стає переможцем в бою з азербайджанцем Тімуром Маммадовим. Його перемога принесла Україні четвертую золоту медаль.

Опубликовано: 09.10.2011 12:04