Довгождана зустріч на землі обітованій

У 1966 році проходив матч між командами Радянського Союзу і Ізраїлем, і наші перемогли з рахунком 2:1. Після цього настав період затишшя у відносинах між країнами на 23 роки. І ось тільки в 1989 році за ініціативою німецької авіакомпанії був організований матч між Динамо Лобановського і збірною Ізраїлю. Відтоді футбольні змагання не обходять стороною ізраїльські стадіони.
Матч вийшов трохи дивним. Здавалося, що динамівці повинні обіграти ізраїльтян у будь-якому випадку, адже "зробив" "Бешикташ" ізраїльтян з рахунком 5:1. Але з іншого боку, команда супротивника обожнює міні-футбол і за короткий час завдала по воротях нашого Шовковського 20 ударів проти наших 7!
Юрій Семин після закінчення матчу дав невеликий коментар з приводу гри. "Дуже складний для нас виявився матч. По-перше, погодні умови виявилися занадто важкими для нас. Було неможливо жарко. По-друге, "Маккаби" відразу атакував нас і нав'язав свою тактику практично на усю гру. Ми не завжди устигали нейтралізувати крайніх захисників супротивника. Але я хочу відмітити, що мої хлопці провели відмінну контратаку і відкрили рахунок першими.
Звичайно, напередодні перерви ми все ж пропустили гол в роздягальню, а він підняв тонус супротивника і понизив тонус моїх підопічних. Часто в гостьових матчах не виходить створювати багато моментів, а ті, що виходили у нас - ми самі не використали. І в другому таймі з наших контратак ми теж не отримали користь".

Опубликовано: 01.10.2011 21:20