Читай.net
♦ Спорт

Після гри Шахтар - Динамо

Відразу після гри Шахтар - Динамо президент клубу Григорій Суркіс дав эскпресс-интервью, в якому відізвався про гру. Такий коментар стає традицією після кожної гри Динамо.
"Гра була чудова, бойова, активна, напевно, усім принесла багато задоволення. Єдине, чого бракує для повного щастя - це рахунки в грі. Результат в 0:0 ні про що не говорить. Однозначно, Динамо був набагато сильніший за Шахтаря. Наша майстерність, мотивація дали нам перевагу в силі, але не допомогли забити хоч один гол. А взагалі я дуже задоволений. Попри те, що Шахтар залишився без нашого гола, як це відбувалося в минулих іграх, залишилися задоволені усі: тренер і хлопцi.
Сьогоднішня нічия з Шахтарем вийшла на користь "Металіста". Це буде ще цікавіше. Ми задовольняємося доки одним очком, а за золото, можливо, боротимуться відразу три команди".
На питання, які цікаві моменти були в цій грі, Суркіс відповів, що тільки один Браун повинен був в першому таймі забити як мінімум два м'ячі, в другому таймі штанга була. А в грі Шахтаря, на думку Суркіса, не було жодного моменту, що заслуговує на увагу.
Після експрес-конференції Григорій Суркіс відправився до Христо Стоичкову, з яким його зв'язує давня дружба, на дружню розмову.

Опубликовано: 24.09.2011 23:46