Матч Фенербахче - Шахтар не відбувся з вини уболівальників

У Сатмбуле був зірваний товариський матч між місцевим «Фенербахче» і донецьким «Шахтарем». З-за виниклих заворушень на трибуні і полі зустріч довелося зупинити на 69-й хвилині. Фінальний рахунок цього поєдинку - 0:0, оскільки на той момент жодна з команд не змогла забити гол. З перших же хвилин вболівальники на стадіоні «Шюкрю Сараджоглу» почали відігравати головну роль в цьому футбольному спектаклі. Для розігріву турецькі фани, які були засмучені тим, що «Фенербахче» звинуватили в договірних матчах і заарештували президента клубу, закидали монетами і заплювали журналістську ложу. Дісталося і місцевим, і українським кореспондентам. В результаті цієї витівки всім працівникам ЗМІ, у тому числі і фотографам, довелося покинути стадіон. Поєдинок був завершений після того, як уболівальники вибігли на поле. Вони почали спілкуватися зі своїми гравцями, воювати зі стюардами, загалом, робили все, що їм заманеться. Футболісти «Шахтаря» не були в захваті від такої поведінки уболівальників, і вони покинули поле. Після цього суддя через кілька хвилин оголосив про завершення невдалого товариського поєдинку.

Опубликовано: 22.07.2011 15:24