Перша перемога динамівців в чемпіонаті України

Сьогодні відбулися декілька матчів в ході 2-го туру чемпіонату України. Столичному футбольному клубу "Динамо" вдалося виграти в гостях у гравців "Александрії" з рахунком 1:3. Відрізнилися такі футболісти, як Ярмоленко, і Ідейе, який забитий два м'ячі у ворота супротивника. Що стосується ходу гри, то в першому таймі явна перевага була на стороні київських гравців. Це сталося унаслідок хорошій підготовці в позиційній обороні, а також їм вдавалося ховатися в контратаки. Сильний вплив на гравців, а також на уболівальників виявилися погодні умови, які практично були аномальними : термометр показував далеко за тридцять градусів. Другий матч виявився цікавішим для самих гравців і уболівальників. Динамівцям вдалося включити свою активність, оскільки на поле був випущений нещодавно придбаний гравець Браун Ідейе. Йому і вдалося "перетягнути" гру на себе. Два голи були забиті ним буквально з перших хвилин після виходу на полі. Спочатку нігерійцеві був посланий довгий пас, який він впродовж декількох комбінацій передав Ярмоленко, який пробив точно. 1:0. Після послідували два голи безпосередньо від чорношкірого футболіста.

Опубликовано: 17.07.2011 23:54