Плавці Україні повернулися з перемогою

Четвертим українцем, який домігся права стати власником путівки на Олімпійські Ігри, став плавець з Дніпропетровська Андрій Говоров. Спортсмен взяв участь у відкритому чемпіонаті Парижа, і йому вдалося зайняти третє місце. Він успішно подолав дистанцію в 50 метрів вільним стилем. За словами тренера, Костянтина Карташова, у фінал вийшли найсильніші світові водні спринтери. Напевно, відчуваючи на собі величезну відповідальність, боротьба за отримання ліцензії «А» для участі на Олімпійських іграх, які відбудуться наступного року в Лондоні, виконана Говоровим з запасом. Він показав результат, який на сім сотих випереджає норматив в 22,04 секунди. Лідером на даній дистанції став плавець з Бразилії Цезар Чоло Філо, який прийшов раніше Говорова на 38 сотих секунди. За ним фінішував французький спортсмен Фредерік Буську. На загальний подив, олімпійському чемпіону Алану Бернару навіть не вдалося дістатися до фіналу. Крім того, Андрію пощастило встановити черговий рекорд України на дистанції в 50 метрів вільним стилем.
Опубликовано: 29.06.2011 14:05