Переможне повернення Блохіна

Ще і місяця не пройшло з часів офіційного призначення Олега Блохіна головним тренером української Збірної, як команда хвацько змогла переграти Узбекистан. Команда зустріла суперників на київському стадіоні. Зустріч закінчилася з рахунком 2:0 на користь українців. Блохін настроїв гравців української збірної на активну гру, що привело до повної знемоги суперника. Вдалося приємно здивувати тренера Девичу, Шевченка, Олейнику, Милевскому і Гусєву, які один за одним створювали моменти. Кульмінаційним моментом першого тайму стала робота Шацких, який на 11 хвилині відштовхнувши Кучери, вибіг на зустріч з Диканем. Після усе пішло набагато размереннее і більше передбачувано. На 28-ій хвилині, Гусєву не вдалося потрапити по воротях супротивника всього з декількох метрів. На щастя для української збірної, гра все ж завершилася перемогою завдяки голу Анатолія Тимощука і Андрія Воронина.
Глядач залишився задоволений комбінованою і насиченою грою, а команда своїм результатом. Наступний матч відбудеться в ході зустрічі зі збірною Франції в понеділок.

Опубликовано: 02.06.2011 03:06