Українські хокеїсти радують уболівальників

Естонська збірна в нинішньому чемпіонаті знаходиться в числі аутсайдерів, проте, українським хокеїстам все ж припало декілька поднапрячься, щоб вирвати перемогу. Команда Дмитра Медведєва грала, підлаштовуючись під ситуацію, а також, час від часу втікала в контратаку. Це дало певні результати, оскільки прибалтам вдалося забити кілька разів у ворота українців. Проте, українським хокеїстам за увесь перший період вдалося упустити близько семи голевих моментів і обмежитися єдиною шайбою, яку забив Вадим Шахрайчук, що дозволило реалізувати другу по рахунку кількісну більшість. Гордість української збірної з правого круга вкидання продемонстрував красивий кидок в далеку дев'ятку, не залишаючи шансу для Койтмаа. Перший період завершився з рахунком 1:0, проте це не стало відображенням загальної гри.
Після перерви естонці спробували відібрати ініціативу на себе, проте це їм не вдалося, оскільки українець Тимченко через декілька хвилин забив шайбу в сітку. У результаті друга перерва показувала лідерство українців в три шайби. На початок третього періоду, на табло вже було 5:2 на користь України. До фінального свистка Україна залишила далеко позаду хокейну збірну Естонії.

Опубликовано: 22.04.2011 12:38