Санкт-Паулі понесе покарання за стакан з пивом

За рішенням Федерації футболу Німеччини команда «Санкт-Паулі» буде покарана. Причиною став інцидент, який стався в минулі вихідні під час матчу цього клубу з «Шальке». Дане повідомлення було зроблене німецькими ЗМІ в п'ятницю, 8 квітня. Інцидент обговорювався на засіданні ФФГ, де було прийнято рішення, що наступний домашній матч за участю «Санкт-Паулі» буде проведений при порожніх трибунах. Варто нагадати, що у фінальній частині матчу з «Шальке» один з фанатів «Санкт-Паулі» проявив неповагу до бічного арбітра, метнувши в того пластиковий стакан з пивом. Внаслідок чого на 88-ій хвилині матч був перерваний. Вирішенням головного арбітра зустрічі Деніза Айтекина матч не був дограний. Після проведеної консультації з постраждалим арбітром, який впав на землю в результаті дій фаната, з'ясувалося, що він не отримав жодних пошкоджень. З боку спортивного директора «Санкт-Паулі» Хельмута Шульта лайнсмену були принесені офіційні вибачення за образливі дії уболівальника. Тим часом відносно самого матчу, то «Шальке» була присуджена перемога з рахунком 2:0. Саме такий результат показував цей клуб на момент інциденту.

Опубликовано: 09.04.2011 17:34