Програш української збірної з футболу

На жаль, українським футболістам Національної збірної України не допомогли рідні стіни, оскільки вчорашній матч з італійцями завершився рахунком 0:2. Гра була захоплююча, але українські спортсмени не виклалися в повну силу, що і завадило їм гідно зіграти в підготовчому матчі до майбутнього чемпіонату Європи по футболу 2012 року. Вже в середині першого тайму, після пари рикошетів, м'яч, зусиллями команди Італії, а саме футболіста Россі, ударом впритул ознаменувався виведенням Італії вперед. Цей факт не розсердив українську збірну, оскільки після перерви італійці знову активно взялися за гру і в результаті: рахунок 0:2.
Українцям же, які створювали небезпечні моменти для італійських футболістів, не хватило трохи, щоб порівняти рахунок або ж вийти вперед. Наприклад, Тимощуку не вистачило зусиль, щоб завадити Джовінко пройти до лінії штрафної, так і залишився дивитися, як Себастьян в напруженій боротьбі із Степаненко, п'ятою посилає передачу Матрі. Згодом Алессандро чітко пробив низом, а у результаті, м'яч, відштовхнувшись від штанги, опинився удруге у воротах українців. М'яч, який забив Девич, суддя відмітив, як офсайд.

Опубликовано: 30.03.2011 12:53