Читай.net
♦ Политика и происшествия

Матч зірваний

У Греції був припинений матч з футболу через надмірну активність уболівальників. Так, гра між «Панатінаїкосом» з Афін і «Олімпіакосом» з Пірея була припинена через безладу, який був учинений фанатами на головному стадіоні столиці.
Варто нагадати, ці два футбольних клуби досить довгий час безкомпромісно борються за право бути першими на футбольному Олімпі Греції. Обстановка на стадіоні кілька разів загострювалася до такого ступеня, що суддя був змушений неодноразово переривати хід гри. Наприклад, початок 2 тайму довелося перенести аж на 45 хвилин через тривалі зіткнень між фанатами і поліцейськими загонами.
Розбушувалися фанати палили сектора, кидалися «коктейлями Молотова», камінням та іншими предметами. Довелося виводити пожежні автомобілі безпосередньо на футбольне поле для гасіння полум'я на табло і трибунах стадіону. У період між матчами поліцейські змушене застосували сльозогінний газ. Було затримано понад 50 фанатів.
Гра не була завершена. До фактичного завершення матчу залишалося 9 хвилин. У результаті переміг "Олімпіакос" з рахунком 1:0.
Опубликовано: 19.03.2012 19:53