Читай.net     
♦ Политика

Гройсман має намір продовжити своє прем'єрство

Гройсман має намір продовжити своє прем'єрство
За словами прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, він не виключає високу частку ймовірності продовження терміну свого прем'єрства. Такі його плани на два найближчі роки. Свої плани він називає майбутньої «активною боротьбою за українську державу», а в премьерскомкресле робити це набагато ефективніше.

На відміну від поточної роботи, яка триває вже не перший місяць, до 2019 року чинний прем'єр-міністр має намір спостерігати справжній стрибок в кожній сфері життєдіяльності України. Перешкодити цьому може тільки прийняття популістських рішень, які не мають ніякої економічної бази.

Одним з важливих пунктів бюджетного планування, на якому наполягає Володимир Гройсман, є подвоєння фінансування для державного оборонного комплексу. Також, чинний прем'єр виступає за прийняття рішень, які дозволять знизити ренту на газову видобуток вже з початку майбутнього року. Експерти вважають, що Гройсман перейшов у фазу підготовки до розвитку своєї кар'єри, тому буде демонструвати ефективність своїх виступів і прийнятих рішень, працюючи на власний рейтинг.

У той же час, не дивлячись на те у Верховній Раді зареєстрували постанову, в якому робота Кабінету міністрів під керівництвом Гройсмана визнана як незадовільна, прем'єр-міністр очікує позитивну реакцію депутатів на звіт про виконану роботу Кабміну за 2016 рік. Попередній аналіз експертів показав, що за вказаний період міністрам вдалося здійснити не більш третини обіцянок, даних громадянам України.

Опубликовано: 20.04.2017 19:12

Гройсман намерен продлить свое премьерствоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: