Читай.net     
♦ Он и Она

Як виглядає успішна дівчина

Як виглядає успішна дівчина
Ми нерідко ставимо питання: чому деякі звичайні зовні дівчата користуються неймовірним успіхом і популярністю. Як же це їм вдається, запитуємо ми себе самі. Все дуже просто. Насправді їх секрет полягає в деяких якостях, які можна відмітити практично в кожній з них. Пасивні і вічно ниючі невдахи ніколи не бувають такими, як...
Успішним дівчатам ніколи не спадає на думку порівнювати себе з кимось. Не варто дивитися на інших і порівнювати з ними свою зарплату або ж величину грудей. Єдиною людиною, на якості і успіх, якої ти повинна дорівнювати - це ти сама. Єдиним твоїм маркером повинна стати особисто ти, тільки пару роками раніше. Порівнюй себе, щоб зрозуміти чого ти змогла добитися за цей час.
Успішні дівчата уміють приймати себе такими які вони є. Ти сама, твоя особа - унікальна і інших як ти ніде немає. Отже немає ніякого сенсу робити з себе біляву Дутцен Крез в той час, як ти - пекуча брюнетка Сальма Хайек. Секрет найбільшої мудрості полягає в тому, що ти повинна навчитися сприймати себе правильно. Тобто ти така яка є і тільки ця відправна точка дасть можливість удосконалюватися і мінятися в кращу сторону.
Для успішних дівчат існує непорушне правило - "жити тут і зараз". Треба вчитися проживати повністю кожен момент свого життя і цінувати навіть найменше - будь то чашка капучіно або улюблена пісня по радіо.
Прощай собі невдачі і будеш успішною. Ідеальних людей не існує. Коли навчишся прощати собі промахи, тоді і оточення їх не бачитиме. На помилках варто вчитися, а не опускати після них руки.
Завжди прописуй свої бажання і цілі, оскільки успішні дівчата завжди знають чого хочуть. А добившисьчогось, завждирадійцьому.

Опубликовано: 20.12.2016 22:58

Как выглядит успешная девушкаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia