Читай.net     
♦ Он и Она

Чого не варто робити в стосунках

Чого не варто робити в стосунках

Іноді стан закоханості позбавляє дівчат можливості цінувати себе. Під час стосунків ми намагається у всьому догодити своєму хлопцю, а після не можемо зрозуміти чому він віддалився, іноді і зовсім перестав поважати. Вся річ у тому, що є помилки, які категорично не можна здійснювати. Варто пам'ятати, що є речі, якими нізащо не жертвують.
Якщо хочеш добитися від нього поваги, то ні за що не...

Заради нього не погоджуйся змінити свою зовнішність. Якщо він любить тебе, то любить такою, яка ти є. А якщо вимагає від тебе з блондинки перетворитися на яскраву шатенку, схуднути на декілька кілограм або ж зовсім збільшити груди, то біжи від нього не оглядаючись. Таке відношення не можна назвати любов'ю, оскільки це просто спроба егоїста перекроїти тебе згідно зі своїми стандартами або ж зробити з тебе копію своєї, що була.

Не варто йти на компроміс своїм переконанням. Будь-яка нормальна людина має власні цілі в житті, переконання і захоплення. Якщо твій бойфренд не згоден з ними, то це вже його проблема. Завжди роби те, що тобі до душі, займайся тим, що ти вважаєш потрібним.
Не варто чекати його схвалення. Упевнена в собі і сильна дівчина завжди грає тільки за своїми правилами, а не за правилами партнера. І якщо ти приймаєш рішення, запитай у нього поради, проте ніколи не дозволяй йому вирішувати за тебе.

Ніколи не відмовляйся від своїх планів. Приміром, якщо ви призначили зустріч, а він не передзвонив і ти весь день прочекала його дзвінка біля телефону. Він наступного дня вибачається і призначає зустріч на той день, на який у тебе запланований похід в ресторан з подругами. Сильна дівчина обов'язково скаже: "Давай зустрінемося іншим разом, я зайнята".

Не дозволяй йому змінити твою суть. Можна мінятися і навіть треба, проте тільки заради самої себе, навіть якщо він - твій майбутній обранець. Не можна повністю розчинятися у своєму партнерові. Це призводить до жалості і презирства.

Опубликовано: 06.12.2016 22:53

Чего не стоит делать в отношенияхВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia