Читай.net     
♦ Он и Она

Жіночі помилки під час сексу

Жіночі помилки під час сексу

Деяким дівчатам складно побудувати своє інтимне життя з партнером, оскільки вони допускають образливі і банальні помилки. Інші інтуїтивно все роблять правильно і можуть спокусити будь-кого. Які секрети допоможуть відчувати себе набагато впевненіше в ліжку?

Деякі жінки дуже зосереджені на своїй зовнішності. Одні намагаються походити на моделі, а інші перед дзеркалом розглядають свій целюліт. Для початку потрібно вміти любити своє тіло і працювати над ним при необхідності. З поганим ставленням до себе складно уявити нормальну інтимне життя. Якщо жінка сама собі не подобається, то складно знайти того, хто зможе в ній щось розгледіти.

Якщо ви в ліжку намагаєтеся приховати якісь свої недоліки, то чоловік це відчує. Ваша відстороненість не зіграє вам на руку, тому варто перетворити недоліки в достоїнства. В іншому випадку ви випрасувати несексуально.

Показувати чоловікові, що вам секс нецікавий - чергова помилка в ліжку. Навіть якщо в цей раз ви з ним для нього, а не для власного задоволення, то варто показати ваші відчуття, то, як вам з ним добре. Жінка теж повинна проявляти ініціативу. Чоловік заводиться моментально, якщо бачить реальне бажання з боку жінки. Ваше завдання - його спокусити.

Також помилкою можна вважати відмови в невеликих експериментах. Чоловік любить різноманітність, прагне спробувати щось нове. Якщо це не порушує ваші принципи, не робить вам боляче, то не варто відмовлятися. Вам це теж може сподобатися. Завжди можна зупинитися і відмовитися від продовження, але категоричну відмову виглядає дуже гнітюче.

Опубликовано: 18.11.2016 23:31

Женские ошибки во время сексаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia