Читай.net     
♦ Он и Она

Що говорять один одному щасливі пари

Що говорять один одному щасливі пари
Для партнерів в щасливих стосунках украй важливо говорити ключові фрази, які роблять їх ближче. Причому ніхто з партнерів ніколи не звертає уваги на те, скільки разів і коли ці фрази ними були вимовлені.
"Спасибі" - сприймається щасливими парами, як прояв вдячності навіть за самі незначні вчинки, яких з кожним днем стає більше. Томуцяфразадужецінується.
Побажання "доброго ранку" або "добраніч" - цей прояв турботи один про одного. Таким чином, щасливі пари з побажанням приємних снів або уранішнім вітанням намагаються показати своє дбайливе відношення один до одного.
Для пар, які знаходяться у щасливих відносинах, фраза "пробач мене" вимовляється абсолютно щиро, тому для того, щоб загладити свою провину, вони докладають великих зусиль.
Визнання досягнень другої половини і щира радість за свого партнера полягає у фразі "я горджуся тобою". У кожного з учасників гармонійних стосунків є свої цілі в життя, яких вони прагнуть досягти. Проте, вони ніколи не забувають підтримати свого партнера.
Фраза "бережи себе" доводить наскільки закохані з переживанням відносяться до благополуччя один одного. Для них завжди важливо, щоб партнер був щасливий, здоровий і почував себе захищеним. Цюфразуможнанавітьвважатинегласнимосвідченням в коханні.
"Яким був твій день"? Пари в щасливих стосунках з щирим інтересом відносяться до життя своєї половинки. Тому вони не забувають поцікавитися і обговорити все те, що сталося з ними за увесь день - будь то хороше або погане.
Щире побажання "повеселися там" - мудре рішення, оскільки ми не можемо увесь час проводити зі своєю половинкою. Існують корпоративи, ділові заходи або парубочі вечори, тому забудьте про ревнощі і щиро порадійте за нього.

Опубликовано: 01.11.2016 23:08

Что говорят друг другу счастливые парыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia