Читай.net     
♦ Он и Она

У щасливих подружніх пар є одна загальна риса

У щасливих подружніх пар є одна загальна риса
Одно з популярних видань нещодавно провело дослідження, опитавши щасливі подружні пари, які знаходилися в шлюбі 15-20 років. Для завершення цього проекту психологам знадобилося декілька років. При цьому, вони постійно спостерігали за поведінкою подружжя і перевіряли, чи залишилися вони разом або розішлися. Після аналізу зібраного матеріалу дослідники зробили висновок, що щасливі подружні пари мають загальну рису: вони неодмінно проявляли один до одного щедрість ідоброту.
Ті пари, чий шлюб швидко розпався, як правило, ігнорують потреби, слова і вчинки своїх партнерів. Вони не приділяють уваги і не заохочують один одного. Щасливі пари, навпаки, дуже чуйно відносяться до всього, що говорить їх "половинка", цим вони показують свою повагу і наскільки значима для них його або її життя.
Доброта люблячого подружжя полягає в тому, щоб поважати партнера і шукати в нім тільки хороші якості, а може це і мудрість. Для таких людей важливо відшукати ті моменти, за які вони будуть вдячні партнерові і долі, і вони ніколи не соромляться висловлювати в слух свою вдячність. Культура поваги в щасливих парах розвиваєтьсясвідомо.
Навіть у найідеальніших людей бувають такі моменти, коли вони можуть дратувати оточення. Проте важлива реакція, тобто, як твій партнер реагуватиме на це. У щасливих парах на такі випадки не дратуються і не помічають цього. Навпаки, вони намагаються помічати і цінувати саме ті моменти, навіть незначні, коли партнер намагається зробити щось приємне і краще для них.
Також дослідження показало, що необхідно не лише підтримувати свого партнера в скрутні часи, але і з усією щирістю розділяти з ним хвилини радості.

Опубликовано: 14.10.2016 20:02

У счастливых супружеских пар есть одна общая чертаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia