Читай.net     
♦ Он и Она

Проти чого не може встояти жоден чоловік

Проти чого не може встояти жоден чоловік
Деяким дівчатам, які не є ідеальними красунями, дуже легко завоювати увагу протилежної статі. Увесь секрет в тому, що всякий чоловік дивлячись на жінку оцінює її репродуктивну придатність. Навіть підсвідомо вони намагаються визначити наскільки жінка здатна виносити і народити їм здорове потомство. Непереборний потяг на інстинктивному рівні виникає у хлопців у тому випадку, коли він усвідомлює що вподобана йому дівчина цілком може стати матір'ю йогодітей.
Передусім співвідношення між вужчою талією і широкими стегнами. Фігура "пісочний годинник", коли таке співвідношення дорівнює 7: 10, впливає на чоловічу підсвідомість і вони сприймають власницю такої фігури здоровою і плідною. Варто відмітити, що цей пункт незаперечний і пояснює величезну популярність Кім Кардаш`ян, а також корсетів, що стягують.
Високий голос також притягує, як магніт сильну стать, оскільки дзвінкий голос асоціюється у чоловіків з юністю і жіночністю. Чуючи його, хлопці уявляють собі сексуальну і красиву дівчину.
Символом привабливості завжди було довге здорове волосся. Це ще одна ознака, яку чоловіки сприймають, як хороше здоров'я іродючість.
Також чоловіків притягає в дівчатах їх посмішка, оскільки щаслива людина має щиру посмішку, а щасливі люди здатні залучати до себе оточення.
Також чоловіків притягає мінімум макіяжу на дівчатах. Чоловіки віддають перевагу жінкам з хорошою шкірою і менш нафарбованих, оскільки щільний грим здатний ввести їх в оману і збити з пантелику.

Опубликовано: 23.06.2016 17:55

Против чего не может устоять ни один мужчинаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: