Читай.net     
♦ Он и Она

Правила поведінки на самому початку стосунків

Правила поведінки на самому початку стосунків
Ти познайомилася з прекрасним хлопцем і у нього є усі шанси стати твоїм бойфрендом. Саме цей етап стосунків таїть в собі безліч підводних каменів із-за яких дівчата стикаються з проблемами, здійснюючи помилки. І тоді знайомство не має свого продовження, а роман, що зароджується, не складається. Побудувати правильні стосунки дозволять деякі секрети, які не відлякають чоловіка, а навпроти, посилять його інтерес до тебе.
Передусім, менше інформації. На перших побаченнях не дозволяй собі занадто бути відвертою і розповідати хлопцю про минулий невдалий досвід в любові. Це той самий випадок, коли мовчання можна назвати золотом. Менше говори і більше слухай.
Користуйся мовою свого тіла. Коли дівчина переживає про те, як її сприйме чоловік, вона може забути, що в певний момент обличчя може стати занадто серйозним. І хлопці на підсвідомому рівні сприймають це, як знак того, що дівчина не бажає з ним спілкуватися. Стеж за своєю мімікою і почастіше посміхайся, контролюй свою осанку і намагайся дивитися хлопцю в очі. Протилежна стать дуже на цереагує.
Коли стосунки тільки зав'язуються не варто намагатися проводити увесь свій вільний час з хлопцем. Покажи йому, що і без нього ти знайдеш чим зайнятися. Приділяй час собі і своїм подружкам, навіть можна іноді відмовитися від запропонованого побачення. Цим ти тільки посилиш інтерес до себе.
Залишайся на позитиві. Намагайся частіше посміхатися, думати про хороше, щоб поряд з тобою він відчував комфорт і радість.
Будь в собі упевненою. Найсексуальнішою жіночою якістю є упевненість у своїй привабливості. Якщо ти себе хвалитимеш і поводитимешся відповідно, то він повірить в твою бездоганність.

Опубликовано: 23.05.2016 22:21

Правила поведения в самом начале отношенийВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: