Читай.net     
♦ Он и Она

Чому дівчата вибирають невдах?

Чому дівчата вибирають невдах?
Однієї з головних причин, по якій дівчата вирішують зв'язати свою долю з невдахою, може бути її упевненість в тому, що він її ніколи не кине. Проте, це звичайний стереотип, який ніяк не працює. Немає сенсу сподіватися на те, що ти будеш коли-небудь щаслива з цією людиною і тим паче, що він ніколи не піде до іншої. Не витрачай на цей час і сили.
Буває і таке, що дівчина твердо уверенна в тому, що зможе змінити свого молодогочоловіка. Вона робить це своєю метою і додає максимум зусиль для того, щоб виконати це непосильне для неї завдання. Ніхто не зможе змусити чоловіка стати мільйонером, успішним бізнесменом або ж просто сліпучим красенем, якщо він сам того не бажає. Якщо його влаштовує ситуація, що склалася, то вашою проблемою вважати його невдахою. Людину треба любити такою якою віна є, хоч це і побита фраза. Інша справа, коли чоловік сам прагне досягти чогось у своєму житті і потребує вашої допомоги. Тоді вам дійсно варто йому допомагати ву цьому.
Існує один тип дівчат, які завжди прагнуть піклуватися про оточення. Їм потрібний мужчина-"пташеня". Такі дівчата виплачуватимуть їх борги, з упокорюванням прощатимуть їх загули, спокійно сприймати їх запої. Вони просто звикли до мовчазної турботи і ангельського терпіння. Проте, дівчата повинні чітко для себе усвідомити, що саме про них повинні піклуватися і опікати їх. Життя стане прекрасним і набагато простішим, якщо скинути цей вантаж турбот. У житті завжди може з'явитися той, хто про вас піклуватиметься і оберігатиме. А тим, хто хоче займатися добродійністю, можна направити свої сили і любов на допомогу бездомним тваринам або дітям.

Опубликовано: 20.05.2016 22:34

Почему девушки выбирают неудачников?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: