Читай.net     
♦ Он и Она

Щоденні звички щасливих пар

Щоденні звички щасливих пар
Декілька простих правил дозволяють закоханим парам залишатися нерозлучними на довгі роки.
Треба разом лягати спати і зовсім не обов'язково займатися сексом щодня, хоча це було б прекрасно. Ті пари, які намагаються засинати разом, а не нарізно, це нерозлучні пари. Це не дасть йому приводу битися з друзями в черговій інтернет-баталії, а ти зможеш встояти перед спокусою подивитися черговий епізод з улюбленого серіалу. І що говорити, коли з настанням холодів, так важливо зігрівати коханого своїм теплом довгими холодними ночами.
Розвиток загальних інтересів сприяє зміцнення стосунків, проте загальні хобі не можуть виникнути самі по собі. Приміром, візьміть декілька спільних уроків по скелелазінню або шахам. У разі, якщо таке зайняття вам не припаде до душі, то можна купити настільну гру або розпочніть з регулярних подорожей.
Звикайте триматися за руки. При такій мінімальній демонстрації почуттів привселюдно стає очевидним, що усередині пари панує комфорт. До того ж, це ще і зміцнює почуття.
Навіть самі зразкові стосунки не бувають без проблем і складнощів. Тому один одному треба і довіряти, і прощати помилки. Деякі з нас побоюються того, що хлопець просто "сяде на шию", так подібним підходом можна його розбалувати. Але це не так, тому що ви перестанете сваритися, а він прагнутиме показувати себе з кращого боку.
Фокусуйте свою увагу тільки на позитивних якостях свого чоловіка і не загострюй увагу на недоліках його поведінки або зовнішності. Тільки так можна змінити чоловіка в кращу сторону.

Опубликовано: 09.05.2016 22:39

Ежедневные привычки счастливых парВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: