Читай.net     
♦ Он и Она

Чоловіча думка: як взяти ініціативу в свої руки?

Чоловіча думка: як взяти ініціативу в свої руки?

Часом нам так складно дочекатися чоловічої ініціативи, що доводиться брати все в свої руки і робити перший крок самостійно. Це може виявитися для вас катастрофою або вдалим початком ваших відносин. Хочеться почути деякі поради чоловіків з цього приводу, але дотримуватися їх чи ні - вирішувати тільки вам.

Для початку вони радять говорити прямо, а не натяками. В іншому випадку не варто ображатися, що вас зрозуміли тільки через кілька місяців, а то й років. Ніхто не зобов'язаний читати ваші думки, тому краще висловлювати їх прямо і конкретно.

Майте на увазі, що хлопці не люблять натяків. Жіночі хитрощі часто дуже тонкі, тому рідко можуть бути правильно прочитані. У таких випадках хлопці переконують себе, що вони все придумали і нічого подібного з вашого боку не було. Так ви просто втрачаєте час, а могли б проводити його з більшою користю.

Якщо хлопець вам дійсно подобається, то потрібно вказати на нього пальцем і прямо сказати про свою симпатію. Тільки так ви швидко достукаєтеся до нього і отримаєте бажану відповідь. Немає нічого страшного в тому, щоб першою зізнатися в своїх почуттях, адже хлопці такі повільні часом і нерішучі. Їх ранима душа може боятися відмови, а жінка - сильне створіння, яке знає, чого хоче.

Щоб не чекати кілька років першого побачення, чоловіки радять заговорити першою. Багато хто відзначає, що якщо ти не соромишся першою сказати про свої почуття, то він буде твоїм практично з 100% гарантією.

Дуже важливо сміятися над його жартами. Вони можуть здаватися вам абсолютно безглуздими, але краще посміхатися. Хлопці люблять бути значущими, дотепними і цікавими. Дайте відчути своєму чоловікові, що він кращий і він ваш.

Опубликовано: 07.05.2016 23:32

Мужское мнение: как взять инициативу в свои руки?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: