Читай.net     
♦ Он и Она

Які твої вчинки можуть посилити його любов

Які твої вчинки можуть посилити його любов
Почуття хлопців до дівчат залежать не стільки від довжини ніг або вдалоїзачіски, скільки від незначних на перший погляд деталей, які здатні розпалити це саме почуття. Треба тільки знати їх.
Одного разу знаменита голлівудська актриса сказала, що якщо хлопець зуміє розсмішити дівчину, то вона зробить для нього все. Варто відмітити, що подібне твердження працює і з хлопцями. Чоловіки прекрасно знають про те, що для них буде безцінна саме та дівчина, яка уміє піднімати настрій навіть після найжахливішого робочого дня.
Що може викликати розчулення у чоловіка, так це той момент, коли ти безтурботно спиш на його плечі. Попри те, що хлопці добре уміють приховувати свої слабкості, пам'ятай, що вони сентиментальні істоти. Ти можеш навіть не здогадуватися про те, що під час твого безтурботного сну він іноді милується тобою і вважає тебе самою кращою. У приливі неприхованої ніжності його почуття до тебе ще більше посилюються в такі моменти і він усвідомлює наскільки йому повезло з тобою.
Відчуття справжнього щастя хлопці переживають в той перший раз, коли вони проводять весь день в ліжку зі своєю дівчиною. Може статися, що після декількох років спільного життя цей факт і не сприйматиметься ними з подібним захватом, проте вперше такі моменти залишаються незабутніми.
Якщо після сварки ти підеш на примирення першою, то твій хлопець обов'язково це оцінить. Не забувай, що з почуття гордості чоловіки не завжди можуть дозволити собі після сварки першими підійти і вибачитися. Тому той факт, що ти візьмеш на себе все це, він обов'язково врахує і цінуватиме. І не варто зациклюватися на побутових сварках, а краще думати про стосунки і почуття в цілому.

Опубликовано: 25.04.2016 22:25

Какие твои поступки могут усилить его любовьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: