Читай.net     
♦ Он и Она

Прості секрети, як стати магнітом для чоловіків

Прості секрети, як стати магнітом для чоловіків
Харизма і сексуальність не завжди є природженими якостями, їх можна розвинути самостійно. Для того, щоб набути упевненості у власній привабливості або приваблювати до себе увагу сильної статі, варто скористатися деякими простими порадами.
Намагайся підтримувати зоровий контакт. Щоб підвищити упевненість в собі намагайся дивитися співрозмовникові в очі. Упевненість є найспокусливішою якістю дівчини.
Динамічна привабливість буде наступною твоєю метою. Звичайно, не можна сказати, що фізична краса не так важлива. Проте, якщо говорити про сексуальність, то в першу чергу варто відмітити прояви привабливості в емоційному плані. Йдеться про жести, посмішку, мову тіла. Навчися говорити очима, намагайся частіше посміхатися і зроби свою ходу повільнішою. Після цього ти помітиш, як рівень чоловічої уваги до тебе різко зросте.
На думку чоловіків, другою сексуальною якістю є почуття гумору. Не залишай його жарти без уваги і не соромься сміятися над ними, а також сама жартуй.
Роби регулярно зачіску. Для більшості дівчат день може не задатися, якщо волосся лежить не так як належить. Але як тільки будь-яка з нас відвідає салон і зробить зачіску, то самооцінка вмить злітає вгору.
Є декілька причин, щоб показати зап'ястки. Якщо підкреслювати свої зап'ястки браслетом або трохи підвернути рукави сорочки, то це буде красиво, і ще на зап'ястках є точки, які виділяють феромони, що притягають протилежну стать.
В результаті численних досліджень стало відомо, що червона сукня, блуза або помада підвищують твою сексуальність у декілька разів, оскільки чоловіки сприймають цей колір, як символ пристрасті і життєлюбності.

Опубликовано: 08.04.2016 21:36

Простые секреты, как стать магнитом для мужчинВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: